Bij restaurant De Eetstee in Amersfoort krijg je met de Diner Jaarkaart elke dinsdag, woensdag en donderdag 25% korting op de rekening.
|
De eetstee heeft een Biologische vegetarische keuken. De Eetstee staat voor vers, gezond en bewust uit eten. Vegetarisch en biologisch. Deze uitgangspunten zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Bij ons vindt u dit terug in onze gerechten en hoe wij daar mee omgaan.Wij gebruiken in ons restaurant bijna uitsluitend vegetarische en biologische en seizoensgebonden producten en we maken alles zelf. Alleen voor brood, bier, wijn en sappen werken we samen met bewust door ons gekozen bedrijven die passen bij ons concept.Met deze keuzes bieden wij u een plek in Amersfoort waar u kunt proeven dat wij graag voor u koken.Vegetarisch, biologisch restaurant de Eetstee is in Amersfoort ontstaan uit een vegetarisch, biologisch huiskamerrestaurant. Dat heeft drie jaar lang als vegetarische proeftuin gefungeerd.
|
|
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 26,- per persoon voor 4 personen totaal.
Welkom bij mediterraans restaurant Olijfje, in het hartje van Amsterdam. U proeft bij ons het beste uit de keukens van de landen rond de Middellandse Zee.