Bij restaurant L`anatra in Breda krijg je met de Diner Jaarkaart elke dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag 25% korting op de rekening.
|
Gastheer Osman zal u direct wijzen op het lamsvlees, een specialiteit van L`anatra. Met een mix van inheemse kruiden wordt het lamsvlees aangezet tot een heerlijk gerecht. L`anatra is een eenvoudig, knus en gezellig restaurant waar meer al snel gewoon is. De prijs/kwaliteitsverhouding zeer goed.
|
|
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 23,50 per persoon voor 4 personen totaal.
Een schitterende mix van smaken, exotische invloeden en verse ingredienten. Het is de Royal Thai cuisine die je kan vinden in White Elephant.