Jump to Navigation

L`anatra Breda (NB)

Bij restaurant L`anatra in Breda krijg je met de Diner Jaarkaart elke dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag 25% korting op de rekening.

VANAVOND LEKKER ETEN BIJ RESTAURANT L`anatra

Gastheer Osman zal u direct wijzen op het lamsvlees, een specialiteit van L`anatra. Met een mix van inheemse kruiden wordt het lamsvlees aangezet tot een heerlijk gerecht. L`anatra is een eenvoudig, knus en gezellig restaurant waar meer al snel gewoon is. De prijs/kwaliteitsverhouding zeer goed.


    Normaal
4 pers.
Diner Jaarkaart
25% Korting
Maandag:   Gesloten  
Dinsdag: Lunch Gesloten  
  Diner €94,- €70,50
Woensdag: Lunch Gesloten  
  Diner €94,- €70,50
Donderdag: Lunch Gesloten  
  Diner €94,- €70,50
Vrijdag: Lunch Gesloten  
  Diner €94,- €70,50
Zaterdag: Lunch Gesloten  
  Diner €94,- €70,50
Zondag: Lunch Gesloten  
  Diner €94,- €70,50
      meer info
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 23,50 per persoon voor 4 personen totaal.
Diner Jaarkaart ook op de iPhone
Met 25% korting eten bij de leukste restaurants in de buurt, waar je ook bent in Nederland. Download gratis
Diner Jaarkaart ook op de Android
Met 25% korting eten bij de leukste restaurants in de buurt, waar je ook bent in Nederland. Download gratis

Zo eenvoudig is het

  • Reserveer bij een aangesloten restaurant
  • Geef aan dat u een Diner Jaarkaart heeft
  • Geniet van een heerlijke avond uit
  • Toon uw Diner Jaarkaart bij het afrekenen
  • Ontvang direct 25% korting
meer info

meer korting vandaag in Breda

Meer restaurants in Breda

Vanavond genieten bij

White Elephant

Een schitterende mix van smaken, exotische invloeden en verse ingredienten. Het is de Royal Thai cuisine die je kan vinden in White Elephant.

 
 
ZOEKEN