Bij restaurant Shisha in Den Bosch krijg je met de Diner Jaarkaart elke dinsdag, woensdag en donderdag 25% korting op de rekening.
|
De keuken, een mix van verse producten en ingrediënten uit Noordafrikaanse landen, zoals Tunesië, Marokko en Algerije. De traditionele recepten worden in ere gehouden, uiteraard wordt er ook culinair geëxperimenteerd met een knipoog naar onze Westerse gerechten. Specialiteiten zijn Tajine, de grillgerechten en natuurlijk Couscous.
|
|
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 25,- per persoon voor 4 personen totaal.
Welkom bij mediterraans restaurant Olijfje, in het hartje van Amsterdam. U proeft bij ons het beste uit de keukens van de landen rond de Middellandse Zee.