Bij restaurant De Lof der Zotheid in Den Haag krijg je met de Diner Jaarkaart elke maandag, dinsdag, woensdag en donderdag 25% korting op de rekening.
|
Je hoeft niet zot te zijn om eens gezellig en lekker te gaan eten! De Lof der Zotheid (Breitnerlaan) Sinds 1994 een vertrouwd adres voor jong en oud om in een huiskamerachtig sfeertje te eten en te drinken voor een zeer acceptabele prijs kwaliteit verhouding. de Lof der Zotheid... Helemaal zo gek nog niet !
|
|
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 30,- per persoon voor 4 personen totaal.
Welkom bij mediterraans restaurant Olijfje, in het hartje van Amsterdam. U proeft bij ons het beste uit de keukens van de landen rond de Middellandse Zee.