Bij restaurant Il Mediterraneo in Etten-leur krijg je met de Diner Jaarkaart elke dinsdag, woensdag en donderdag 25% korting op de rekening.
|
Gezellig restaurant met mediterrane sfeer, die uitsluitend gebruik maakt van biologische en streek producten, dit verwerken we in de keuken tot een huisgemaakt product voor u. Naast de gebruikelijke openingstijden van ons restaurant zijn er tal van mogelijkheden voor catering bij uw thuis of op uw bedrijf ,denk hierbij aan hapjes of buffetten. Ook kunt u het restaurant af huren voor feesten en partijen tot een maximum van 30 personen.
|
|
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 24,50 per persoon voor 4 personen totaal.
Welkom bij mediterraans restaurant Olijfje, in het hartje van Amsterdam. U proeft bij ons het beste uit de keukens van de landen rond de Middellandse Zee.