Bij restaurant De Rozentuin in Hoogeveen krijg je met de Diner Jaarkaart elke maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag 25% korting op de rekening.
|
In het sfeervolle restaurant "de Rozentuin" kunt u uitgebreid tafelen. U heeft uitzicht op de vijver en hoteltuin, zodat u extra kunt u genieten van een ontspannen avondje uit. Onze chef-kok en zijn brigade weten u iedere avond weer te verrassen met de altijd gevarieerde à la carte kaart. Met daarnaast een persoonlijke keuze uit de uitgebreide wijnkaart, kunt u zich thuis voelen in een fijne ambiance met een ongedwongen sfeer.
|
|
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 39,- per persoon voor 4 personen totaal.
Welkom bij mediterraans restaurant Olijfje, in het hartje van Amsterdam. U proeft bij ons het beste uit de keukens van de landen rond de Middellandse Zee.