Bij restaurant De Mangerie (Houtrust) in Hooglanderveen krijg je met de Diner Jaarkaart elke donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag 25% korting op de rekening.
|
De Mangerie, restaurant van Houtrust is een sfeervol ingericht restaurant en biedt plaats aan 60 personen waarvan 24 in de Serre. Op het nieuwe terras is plaats voor 60 personen. De menukaart wisselt 4 x per jaar met gerechten uit de Internationale keuken, waarbij de koks zich laten inspireren door de nieuwste kooktrends en natuurlijk de seizoenen. Houtrust beschikt over een gratis parkeerruimte en bevindt zich op 300 meter loopafstand van NS station Amersfoort-Vathorst. Naast het restaurant biedt Houtrust ook de mogelijkheid voor zakelijke en feestelijke bijeenkomsten van 9 tot 900 personen. Kortom creativiteit in gastvrijheid. Van maandag tot en met woensdag is het restaurant exclusief geopend voor gezelschappen vanaf 10 personen.
|
|
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 27,50 per persoon voor 4 personen totaal.
Welkom bij mediterraans restaurant Olijfje, in het hartje van Amsterdam. U proeft bij ons het beste uit de keukens van de landen rond de Middellandse Zee.