Bij restaurant De Bottermarck in Kampen krijg je met de Diner Jaarkaart elke dinsdag, woensdag en donderdag 25% korting op de rekening.
|
In december 2005 hebben wij onze droom gerealiseerd, het overnemen van Restaurant De Bottermarck in Kampen, gelegen aan een typisch "Anton Pieck" pleintje in de binnenstad van deze voormalige hanzestad. Het pand "De Bottermarck" dateert van 1553 en heeft een lange historie, waar wij nu ook deel van uit gaan maken Mocht u willen kiezen voor onze à la carte kaart, dan is deze onder meer samengesteld met seizoensproducten uit de regio en veranderd per seizoen. Naast onze a la carte kaart serveren wij menu's van 2 gangen lunchmenu tot 9 gangen proeverij menu met keuze uit vis, vlees, vegetarisch of een combinatie hiervan.
|
|
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 60,- per persoon voor 4 personen totaal.
Een schitterende mix van smaken, exotische invloeden en verse ingredienten. Het is de Royal Thai cuisine die je kan vinden in White Elephant.