Bij restaurant Spijs in Purmerend krijg je met de Diner Jaarkaart elke maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag en zondag 25% korting op de rekening.
|
Restaurant Spijs is een internationaal restaurant gelegen in het hart van Purmerend, op de Koemarkt. Onze keuken en bedieningsbrigade verzorgen voor u graag een avond waarin kwaliteit, versheid en gastvrijheid centraal staan. U kunt zich volledig laten verwennen door te kiezen voor het verrassing menu van onze chef, of u kunt zelf een keuze maken uit onze uiteenlopende à lá carte kaart. Aansluitend op uw keuze bieden wij een twaalftal wijnen per glas aan. Mocht u zelf geen keuze kunnen maken stellen wij graag een bijpassend wijn arrangement voor u samen.
|
|
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 31,25 per persoon voor 4 personen totaal.
Welkom bij mediterraans restaurant Olijfje, in het hartje van Amsterdam. U proeft bij ons het beste uit de keukens van de landen rond de Middellandse Zee.