Jump to Navigation

Schortinghuis Spier (D)

Bij restaurant Schortinghuis in Spier krijg je met de Diner Jaarkaart elke maandag, dinsdag, woensdag en donderdag 25% korting op de rekening.

VANAVOND LEKKER ETEN BIJ RESTAURANT Schortinghuis

Restaurant Schortinghuis beschikt over een sfeervol à la carte restaurant met een internationaal georiënteerde kaart. Het restaurant bestaat uit twee delen: enerzijds de serre met 38 zitplaatsen, anderzijds het knusse restaurant met open haard en 60 zitplaatsen (waarvan 18 niet-roken plaatsen)


    Normaal
4 pers.
Diner Jaarkaart
25% Korting
Maandag: Lunch €86,- €64,50
  Diner €86,- €64,50
Dinsdag: Lunch €86,- €64,50
  Diner €86,- €64,50
Woensdag: Lunch €86,- €64,50
  Diner €86,- €64,50
Donderdag: Lunch €86,- €64,50
  Diner €86,- €64,50
Vrijdag: Lunch €86,- €64,50
  Diner €86,-  
Zaterdag: Lunch €86,-  
  Diner €86,-  
Zondag: Lunch €86,-  
  Diner €86,-  
      meer info
* Berekening is een indicatie gebaseerd op een driegangenmenu van € 21,50 per persoon voor 4 personen totaal.
Diner Jaarkaart ook op de iPhone
Met 25% korting eten bij de leukste restaurants in de buurt, waar je ook bent in Nederland. Download gratis
Diner Jaarkaart ook op de Android
Met 25% korting eten bij de leukste restaurants in de buurt, waar je ook bent in Nederland. Download gratis

Zo eenvoudig is het

  • Reserveer bij een aangesloten restaurant
  • Geef aan dat u een Diner Jaarkaart heeft
  • Geniet van een heerlijke avond uit
  • Toon uw Diner Jaarkaart bij het afrekenen
  • Ontvang direct 25% korting
meer info

meer korting vandaag in Spier

Meer restaurants in Spier

Vanavond genieten bij

Olijfje

Welkom bij mediterraans restaurant Olijfje, in het hartje van Amsterdam. U proeft bij ons het beste uit de keukens van de landen rond de Middellandse Zee.

 
 
ZOEKEN